sobota, 10 maja 2014

Jestem na starcie a mety nie będzie..

Hej ! :)

Mam 19 lat i jestem z województwa warmińsko -mazurskiego. Jeszcze się uczę,już niewiele mi tego zostało. Interesuje się sportem ( uwielbiam biegać), muzyka, bez której nie mogłabym istnieć jest większą częścią mojego życia. W sumie to ten blog powstaje z nudów.Mam dużo wolnego czasu a nie chce się nudzić więc jest szansa na to, że uda mi się utworzyć tutaj coś ciekawego i mam nadzieję że się Wam tu spodoba.Pozdrawiam.

Dominika

______________________________________________________
Ogień wypala kryształ.

1 komentarz:

  1. Krótko ( może trochę zbyt krótko, ale co kto woli ), rzeczowo i na temat. Mam nadzieję, że zdobędziesz wielu czytelników.
    Jednocześnie serdecznie pragnę zaprosić wszystkich do Siebie: marektingsieciowy-mlm.blog.pl wprawdzie jest to inna tematyka, ale mam nadzieję, że przypadnie do gustu. Piszcie, o czym chcielibyście przeczytać u Mnie.
    Sylwia.

    OdpowiedzUsuń