niedziela, 18 maja 2014

inni kochają w nas to,czego sami nie widzimy.

gDzisiaj wróciłam do domciu około 17. Jestemnza bardzo zmęczona polskim żeby cokolwiek ciekawgo napisać..Jeszcze najbliżsi zawalają mnie swoimi problemami..Jutro coś ciekawgo napisze jeżeli mnie wena twórcza ogarnie bo dziś mnie ogarnia szał poprawiania ocen i pewnie tak będzie przez najbliższy tydzień. Niestety..Dobranoc: *         ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 Nie ma problemów,których nie da sie rozwiązać.Jeżeli nie ma rozwiązania to nie ma problemu.





piątek, 16 maja 2014

ŻYCIE JEST TAK DOBRE JAK DOBRYM POZWALASZ MU BYĆ.

Troszeczkę mnie nie było. Wszystko jest ok,w sumie wszystko jest ok. Są nadal problemy ale większa połowa już rozwiązana. Wkurwienia nie ma także mogę się cieszyć chwilą obecną.

Dam dziś kilka foci







Teraz czuję się taka pełna życia i nigdy więcej nie zapłaczę, zdecydowałam się wznieść i nie ma ku temu wątpliwości.

poniedziałek, 12 maja 2014

Najbardziej wkurwiają ludzie...

wróciłam...wkurwiona,zła..Jakie to fascynujące, że każdy mnie denerwuje i to w inny sposób. A podobno to ja irytuje ludzi,to ja jestem ta zła,najgorsza,mściwa,wredna i co nie tylko. Jednak chyba nie jest ze mną tak źle jak mogłoby się wydawać. Ja nie jestem aż tak niemiła jak mówią ludzie . ale oni gadali,gadają i będą gadać..niestety. Jebią mnie jakoś plotki i wyzwiska . Szczególnie z ust osób, które nigdy nie zamieniły ze mną słowa. To jest tak żałosne,że aż śmieszne .Bawi mnie jeszcze bardziej fakt iż nie są wcale lepsze ode mnie. No ale cóż wszystkim dogodzić się nie da ale wszystkich wkurwić to żaden problem. ;)
  












Tymczasem ide spać. Kolorowych
:* :* :* <3

Lepiej niż wczoraj :)

Wczoraj zwaliło mi się na głowę trochę problemów ale to już nie istotne.Najważniejsze że dziś jest dużo,dużo lepiej. Nie ma powodu żeby się tym przejmować.Co będzie to będzie i tego nie uniknę bo przecież problemy są nie odrębną częścią życia ludzkiego.Jedni mają ich mniej , drudzy więcej. Aczkolwiek u mnie jest tak że jak się wali to wszystko jednocześnie. Wiele problemów rozwiązałam,niektóre jeszcze zostały w pierwotnym stanie...niestety. Na pewno da się je rozwiązać a jeżeli nie to po prostu tego problemu nie ma. Wiem że uda mi się jakoś to ogarnąć i pozbierać się w całość mimo tego że czasami rozpadam się na miliardy kawałków i to nie koniecznie ze smutku,bardziej z wkurwienia,złości i gniewu. Ale mniejsza z tym :) Trzeba żyć dalej mimo przeciwności losu.


Dziś nawet nie było tak tragicznie. W szkole jak w szkole - normalnie xD . 

Niedawno wróciłam do domu ale i tak za chwilę wychodzę. Wpadłam tu na momencik żeby tylko napisać notkę przy czym musiałam skorzystać z przypomnienia/odzyskania hasła bo jestem tak inteligentna i nie miałam pojęcia co tam wpisałam xd . Wydawało mi się że to co mam w każdym haśle a tu taka niespodzianka. 


Może wpadnę wieczorkiem tzn. jak wrócę i coś napisze. Tymczasem idę wkurwiać ludzi moim sposobem życia :) czyli " Zrób mi słit focie" "No ej zrób mi słit focie" więc wieczorkiem pewnie będzie coś nowego bo uwielbiam słit focie haha :D


Do później i Pozdrowienia od tej blondyny do której idę .. takie tam 10 km z buta, a co to jest heh ;p

 

Buziolki :* :* :*

sobota, 10 maja 2014

Jestem na starcie a mety nie będzie..

Hej ! :)

Mam 19 lat i jestem z województwa warmińsko -mazurskiego. Jeszcze się uczę,już niewiele mi tego zostało. Interesuje się sportem ( uwielbiam biegać), muzyka, bez której nie mogłabym istnieć jest większą częścią mojego życia. W sumie to ten blog powstaje z nudów.Mam dużo wolnego czasu a nie chce się nudzić więc jest szansa na to, że uda mi się utworzyć tutaj coś ciekawego i mam nadzieję że się Wam tu spodoba.Pozdrawiam.

Dominika

______________________________________________________
Ogień wypala kryształ.