poniedziałek, 12 maja 2014

Najbardziej wkurwiają ludzie...

wróciłam...wkurwiona,zła..Jakie to fascynujące, że każdy mnie denerwuje i to w inny sposób. A podobno to ja irytuje ludzi,to ja jestem ta zła,najgorsza,mściwa,wredna i co nie tylko. Jednak chyba nie jest ze mną tak źle jak mogłoby się wydawać. Ja nie jestem aż tak niemiła jak mówią ludzie . ale oni gadali,gadają i będą gadać..niestety. Jebią mnie jakoś plotki i wyzwiska . Szczególnie z ust osób, które nigdy nie zamieniły ze mną słowa. To jest tak żałosne,że aż śmieszne .Bawi mnie jeszcze bardziej fakt iż nie są wcale lepsze ode mnie. No ale cóż wszystkim dogodzić się nie da ale wszystkich wkurwić to żaden problem. ;)
  












Tymczasem ide spać. Kolorowych
:* :* :* <3

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz