Troszeczkę mnie nie było. Wszystko jest ok,w sumie wszystko jest ok. Są nadal problemy ale większa połowa już rozwiązana. Wkurwienia nie ma także mogę się cieszyć chwilą obecną.
Dam dziś kilka foci
Teraz czuję się taka pełna życia i nigdy więcej nie zapłaczę, zdecydowałam się wznieść i nie ma ku temu wątpliwości.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz