gDzisiaj wróciłam do domciu około 17. Jestemnza bardzo zmęczona polskim żeby cokolwiek ciekawgo napisać..Jeszcze najbliżsi zawalają mnie swoimi problemami..Jutro coś ciekawgo napisze jeżeli mnie wena twórcza ogarnie bo dziś mnie ogarnia szał poprawiania ocen i pewnie tak będzie przez najbliższy tydzień. Niestety..Dobranoc: * ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Nie ma problemów,których nie da sie rozwiązać.Jeżeli nie ma rozwiązania to nie ma problemu.

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz